Sieninis laikiklis iPad 9'7 Companion Wall

Prekės kodas: DSP-1-10-1097-02

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Su Companion Wall for iPad 9.7 niekas netrukdo tobulai pritvirtinti iPad ant sienos. Tiksliai apdirbtas aliuminis užtikrina aukščiausią kokybę ir ilgaamžiškumą, o modernus dizainas suteikia nesenstančią išvaizdą. Companion Wall for iPad 9.7 tinka bet kurioje patalpoje ir ypač gerai dera su šiuolaikišku interjeru

€17000 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Gamintojas: Displine

Nesvarbu, juodas ar baltas,
iPad 9.7 sieninis laikiklis yra tiesiog gražus.

Nuolatinis įkrovimas

Išplėskite „Companion Wall“ iki planšetinio kompiuterio sieninio laikiklio su įkrovimo funkcija. Dėl pasirenkamo Flush (paslėptojo) maitinimo šaltinio planšetinis kompiuteris visada įkraunamas ir paruoštas naudoti, o įkrovimo laidas yra diskretiškai paslėptas.

Kraštovaizdis ar portretas? Arba abu?

„Companion“ sieninis laikiklis gali būti montuojamas skirtingose ​​padėtyse, atsižvelgiant į jūsų poreikius: horizontaliai arba vertikaliai. Planšetės sieninį laikiklį taip pat galima reguliuoti su pasirenkamu Rotation Unit papildiniu, per kurį planšetinį kompiuterį ant sienos galima pasukti 90°. Taigi galite pasukti iPad sieninį laikiklį taip, kaip jums reikia.

Apsauga nuo vagystės

„Companion“ sieninis laikiklis apsaugo jūsų planšetinį kompiuterį nuo sugadinimo ir vagystės. Magnetinio užrakto dėka laikiklį galima lengvai pritvirtinti prie sienos. Papildomai apsaugai planšetinio kompiuterio laikiklis turi užsukamą užraktą, kuris užrakina planšetinį kompiuterį nuo vagystės.

Lengvas surinkimas

Patogus vartotojui Companion Wall iPad sieninis laikiklis, be kita ko, pasižymi tuo, kad jį lengva montuoti ant sienos. Dėl pridedamos montavimo medžiagos, kurią sudaro 4 varžtai ir kaiščiai, planšetės sieninis laikiklis montuojamas akimirksniu. Dėl pasirenkamos potinkinio įkrovimo funkcijos laidas ir maitinimo šaltinis dingsta sienoje.

Neseniai žiūrėtos Visos prekės
Su Companion Wall for iPad 9.7 niekas netrukdo tobulai pritvirtinti iPad ant sienos. Tiksliai apdirb..
€17000
Rašyk
Skambink