Displine laikiklis iPad 10,2" Companion Wall Home

Prekės kodas: DSP-1-12-1002-02

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Suderindami su iPad 10,2" planšetiniu kompiuteriu, turime jums elegantišką Companion Wall Home prijungimo stotelę. iPad sieninis laikiklis pagamintas iš aukštos kokybės tiksliai apdoroto aliuminio ir padengtas milteliniu būdu. Sukurtas kasdieniam iPad naudojimui namuose, sieninis laikiklis sujungia modernų dizainą su lankstumu.Atvira pusė leidžia lengvai nuimti įrenginį bet kuriuo metu, o asimetrinė išvaizda perteikia patrauklią išvaizdą.

€22500 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Gamintojas: Displine

Paprastas montavimas 

„Companion Wall Home“ sieninį laikiklį galite tvirtinti ant sienos horizontaliai arba vertikaliai. Laikiklis įsukamas į sieną su pridedama medžiaga. Kartu su įleidžiamu maitinimo šaltiniu, negraži kabelių netvarka yra praeitis.

Pastoviai kraunamas akumuliatoriaus.

„iPad“ sieninis laikiklis su integruota įkrovimo funkcija yra praktiškas ir patogus. „Companion Wall“ su integruotu „Lightning“ įkrovimo prievadu, kartu su pasirenkamu „Flush“ maitinimo šaltiniu, jūsų planšetinis kompiuteris bus įkraunamas be matomų laidų. Jūsų iPad visada įkrautas ir paruoštas naudoti. Kad planšetinis kompiuteris nebūtų subraižytas jį išimant ir įkišant į laikiklį, Companion Wall Home vidus padengtas minkštu veltiniu.

Švarus dizainas

Dėmesys detalėms ir funkcionalumas buvo sukurtas protingas „Companion Wall Home“ dizainas. Šis sieninis laikiklis su paslėptu įkrovimo kabeliu ir asimetrine forma yra praktiškas kompanionas stilinguose namuose.

Atvira forma – visiškas lankstumas

Sieninis laikiklis, kuris yra atviras iš vienos pusės, leidžia įkišti ir išimti iPad, kai tik reikia. Taigi „Companion Wall Home“ puikiai tinka kasdieniam naudojimui. Be to, dėl asimetriško dizaino „iPad 10.2“ sieninis laikiklis atrodo labai lengvas ir diskretiškas.

Neseniai žiūrėtos Visos prekės
Suderindami su iPad 10,2" planšetiniu kompiuteriu, turime jums elegantišką Compan..
€22500
Rašyk
Skambink