Shelly TRV Wi-Fi valdomas termostatinis radiatoriaus vožtuvas

NaujienaPopuliari
Akcija -7%

Prekės kodas: SHTRV

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Dėl unikalaus „Shelly TRV“ dizaino ir pažangios šildymo valdymo technologijos jis puikiai tinka jūsų namams!

Jūsų ir jūsų šeimos patogumui taip pat pridėtas LED ekranas ir lietimui jautrūs mygtukai, skirti greito reguliavimo nustatymui.

€7355 €7908 su PVM
Sutaupote - €553
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Gamintojas: Shelly

 

„Shelly TRV“ turi patobulintą įkraunamą bateriją, kurios veikimo laikas yra 2 metai*!

Galite pakeisti savo seną termostatinį vožtuvą į Shelly TRV greičiau nei per 5 minutes ant bet kokio skaičiaus savo namuose esančių radiatorių ir galėsite juos valdyti, kad ir kur būtumėte.
Nustatykite „Shelly TRV“, kad suaktyvintumėte pasirinktines scenas pagal valandą, šviesą ar įvairius veiksnius, ir įsitikinkite, kad jūs ir jūsų šeima visada džiaugsitės patobulinta šildymo kontrole!
*Pagal 5 mėnesių šildymo sezoną.

Shelly TRV turi 6500 mAh įkraunamą bateriją, kurios veikimo laikas yra iki 2 metų. Išmanusis vožtuvas yra patobulintas USB-C prievadu, kad būtų galima greitai įkrauti maždaug per 5 valandas.

Shelly TRV palaiko 5 profilius su 6 temperatūros nustatymais kiekviename iš jų. Norėdami užtikrinti efektyvų šildymo naudojimą, kiekvienam profiliui galite nustatyti pasirinktinius nustatymus ir valdyti atskirai. Keliaudami su šeima perjunkite į „Atostogų“ profilį. „Shelly TRV“ sumažins šildymą iki minimalaus lygio ir taupys energiją, kol nieko nėra namuose. Nustatykite, kad profilis „Atostogos“ išsijungtų likus dienai iki sugrįžimo, o „Shelly TRV“ padidins šildymo lygį iki iš anksto nustatytų standartinių laipsnių, kad grįžtumėte namo su jaukia atmosfera.

Neleiskite savo šildymo išlaidoms augti! Stebėkite temperatūrą ir reguliuokite kiekvieno radiatoriaus nustatymus atskirai arba kaip grupę, kad ir kur būtumėte. Nustatykite Shelly TRV palaikyti žemesnį šildymo lygį virtuvėje, kol jūs miegate, ir padidinkite jį likus valandai iki pabudimo, kad kambarys būtų šiltas ir paruoštas jūsų šeimos pusryčiams!

Užtikrinkite savo šildymo sistemos efektyvumą! Nustatykite savo Shelly TRV, kad palaikytų skirtingus šildymo lygius pagal paros valandas. Naudodami išmaniąsias planavimo funkcijas, galite nustatyti žemesnį šildymo lygį darbo valandomis. O kai grįši namo? Atvyksite į jaukius ir šiltus namus, nes Shelly TRV padidins šildymo lygį likus valandai iki grįžimo iš darbo!

Nustatykite „Shelly TRV“ išjungti šildymą, kai „Shelly Door/Window2“ jutiklis nustato, kad kambario langas paliekamas atidarytas ilgiau nei 3 minutes. Tada, uždarius langą, automatiškai padidinkite kambario temperatūrą.

Lengvai stebėkite temperatūros svyravimus ir palaikykite komfortišką šilumos lygį namuose. Kiekvienas radiatoriaus termostatas gali visiškai tiksliai išmatuoti temperatūrą aplink radiatorių, tačiau gali turėti nedidelių nukrypimų matuojant nutolusias didesnių patalpų dalis. Prijunkite „Shelly TRV“ prie „Shelly H&T“ ar kito išorinio „Wi-Fi“ jutiklio, kad gautumėte tikslius viso namo temperatūros matavimus ir automatiškai atitinkamai sureguliuotumėte šilumos srautą.

Suderinamumo lentelę rasite ČIA

SPECIFIKACIJOS

POWER
Battery life Up to 2 years of battery life, based on 5 months heating season.
Battery type 3.6V 6500mAh NCR18650BD Panasonic rechargeable battery
Power supply AC No
Charger requirements USB type C (>2A)
Power supply DC USB type C (>2A), charger not included
Power consumption < 500 mA
SPECIAL FUNCTIONS
CPU SiLabs
FEATURES
Working temperature: 0°C up to 30°C
Temperature control range 5°C - 30°C
Sunrise/Sunset Yes
Weekly Schedule Yes
CONNECTIVITY
Wi-Fi Protocol WiFi 802.11 b/g/n
Wi-Fi Radio frequency 2412 - 2472 МHz (Max. 2495 MHz)
Wi-Fi Radio signal power 1mW
Wi-Fi Range up to 30 m indoors (depending on the building materials)
DIMENSIONS
Size 94/62/53 mm

 

Neseniai žiūrėtos Visos prekės
Dėl unikalaus „Shelly TRV“ dizaino ir pažangios šildymo valdymo technologijos jis..
€7355€7908
Rašyk
Skambink