SALTO Elektroninis dvipusis clindras (SALTO SMILE variantas)

Prekės kodas: 00S2

Turimas kiekis: Užsakoma tiesiai iš gamintojo

Speciali bendrovės SALTO technologija – GOE elektroninis cilindras – stipriai išplėtė elektroninio durų rakinimo ribas.

Novatoriška praėjimo sistema, be sudėtingų mechanizmų leidžianti kontroliuoti durų atsidarymą ir užsidarymą, šiandien naudojama vis dažniau. Bet kokio tipo durims tinkantys elektroniniai spynų cilindrai gali būti montuojami į:

• įprastas;
• šarvuotas;
• berėmio stiklo;
• metalines grotas bei duris.

€56301 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Modernios technologijos pagalba šiandien lengvai ir greitai gali būti apsaugota daugybė skirtingų objektų. Paprastai elektroninės spynos cilindras pakeičia kitas belaides elektronines spynas ir tampa bene vienintele išeitimi, kai neįmanoma pravesti laidų įprastinei elektroninei praėjimo kontrolei užtikrinti, pavyzdžiui, berėmio stiklo duryse ar pakeliamų žaliuzių jungtuke.

Labai paprastas montavimas! Prie spynos pridedama montavimo instrukcija (anglų kalba). Jeigu sugebate pakeisti mechaninę šerdelę savo duryse reiškia ir GEO cilindrą sugebėsite sumontuoti patys.

Teikiame ir visų SALTO spynų kvalifikuotą montavimo paslaugą. Kaina priklauso nuo vietos. Rašykite mūms į info@neoconnect.lt ir mes su Jūmis susisieksime bei sutarsime dėl spynos montavimo.


Itin paprastai duryse montuojamos SALTO GEO elektroninių cilindrų linija leidžia užšifruoti ir saugoti visus ryšių duomenis tarp elektroninio cilindro ir kortelės. Cilindrų išorė gali būti padengta skirtingai. Elektroninių SALTO GEO spynų cilindrų viduje suprojektuota speciali apsauga nuo pragręžimo ir kitų mechaninių sugadinimų.

GEO cilindrai tinka bet kokiai DIN tipo spynai. Skandinaviško standarto spynai yra atskiras cilindro modelis.

GEO cilindras gali būti įmontuotas net į pakabinamą spyną.

GEO cilindrai tinka praktiškai bet kokiai raktų rakinamai spynai, tik reikia parinkti modelį.

Esant išskirtinei spynai ar norint įmontuot GEO cilindrą į pakabinamą spyną rašykite mūms į info@neoconnect.lt ir mes parinksime GEO cilindrą atitinkantį Jūsų poreikius.

Susijusios prekės
Speciali bendrovės SALTO technologija – GEO elektroninis cilindras – stipriai išplėtė elektroninio d..
Nuo €45932
94
Neseniai žiūrėtos Visos prekės
Speciali bendrovės SALTO technologija – GOE elektroninis cilindras – stipriai išplėtė elektroninio d..
Nuo €56301
Rašyk
Skambink