Laikiklis iPad 10.2" Displine Dame Wall Home

Prekės kodas: DSP-2-12-1002-00

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

„Dame Wall Home“, skirtas iPad 10.2" – tai iš vienos pusės atidaromas stilingas planšetinio kompiuterio sieninis laikiklis. Jis preciziškai pagamintas iš aukštos kokybės aliuminio ir padengtas anodine arba milteline danga. 

€31500 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Gamintojas: Displine

„Dame Wall Home“ dizainas sujungia eleganciją, aukštą kokybę ir lankstumą. Atviros formos dėka, iPad 10.2" galima lengvai išimti ir įdėti atgal. Be to, integruotas sukimo blokas leidžia perjungti vaizdus iš portreto ir kraštovaizdžio, o integruotas įkrovimo laidas užtikrina nuolatinį energijos šaltinį. Išskirtinai plonas dizainas suteikia formai lengvumo, todėl „Dame Wall Home“ sklandžiai įsilieja į bet kokį interjerą.

Lengvas montavimas

Elegantiškas Dame Wall Home planšetės sieninis laikiklis pasižymi ypač paprastu tvirtinimu prie sienos. Dėl pridedamos tvirtinimo įrangos iPad laikiklį galima sumontuoti akimirksniu. Kartu su pasirenkamu įleidžiamu maitinimo šaltiniu įkrovimo laidai nepastebimai dingsta sienoje.

Komfortas – akumuliatorius visada įkraunamas

Integruoto „Lightning“ įkrovimo laido dėka planšetinį kompiuterį įkrauti dar lengviau. Kartu su pasirenkamu Flush maitinimo šaltiniu laidas nepastebimai dingsta sienoje, o planšetinis kompiuteris visada įkraunamas sieniniame laikiklyje. Taigi jūsų įrenginys visada bus paruoštas naudoti.

Dame Wall Home iPad sieninis laikiklis įtikina savo gerai apgalvotu dizainu ir puikia apdaila. Integruotas sukimo įrenginys užtikrina greitą portreto ir gulsčiojo formato perjungimą, kaip jums to reikia. Integruotas įkrovimo laidas yra diskretiškai paslėptas ir užtikrina, kad akumuliatorius visada būtų pilnas. Dėl savo aukštos kokybės darbo ir švarių linijų „Dame Wall Home“ sieninis laikiklis tikrai traukia akį

Atvira forma – optimali naudojimo laisvė

Kad planšetinį kompiuterį būtų galima bet kada lengvai įdėti ir išimti, planšetės sieninis laikiklis turi atvirą formą vienoje pusėje. Dėl veltinio vidaus planšetė saugiai slysta į laikiklį, nesibraižydamas. Taigi kasdieniame gyvenime išliksite lankstūs, o planšetinis kompiuteris visada pasiruošęs po ranka. Asimetriško dizaino iPad laikiklis perteikia lengvą ir diskretišką išvaizdą.

Unikalus iPad 10.2 sieninio laikiklio dizainas yra drąsus
ir suteikia maksimalų komfortą.

Sukurta ryškiomis linijomis ir išskirtinėmis detalėmis,
Dame Wall Home kartu su iPad siūlo begalinį naudojimo džiaugsmą.

Displine number

DSP-2-12-1002-00 white powder coated
DSP-2-12-1002-11 silver anodized
DSP-2-12-1002-12 black anodized

Dimensions (H x W x D)
268,8 x 180 x 17

Weight
0,7 kg

Compatible devices
iPad 10.2" (7th gen.)
iPad 10.2" (8th gen.)
iPad 10.2" (9th gen.)

Material
Aluminium

Warranty
5 Years

Neseniai žiūrėtos Visos prekės
„Dame Wall Home“, skirtas iPad 10.2" – tai iš vienos pusės atidaromas ..
€31500
Rašyk
Skambink