Išmanus termostatas HELTUN HE FT-01 Fan Coil Thermostat

Prekės kodas: HE FT-01

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

„HELTUN HE–FT01“ pažangus programuojamas termostatas yra elegantiškai sukurtas ir „neįtikėtinai išmanus“, suteikiantis galimybę bevieliu būdu, internetu, valdyti Jūsų namų ventiliatoriaus šildymo / aušinimo sistemą. „HE–FT01“ yra „neįtikėtinai plonas“, kad būtų montuojamas ant sienos; pasižymintis energiją taupyti padedančiomis savybėmis ir suteikiantis aukščiausio laipsnio komfortą bei patogumą.

€16999 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Gamintojas: HELTUN

Tobulai valdo oro kondicionavimo sistemas

„HE–FT01“ yra sukurtas pastoviai kambario temperatūrai palaikyti, naudojant vidinį oro temperatūros jutiklį. Termostatas valdo dvivamzdes ar keturvamzdes tokias oro kondicionavimo / šildymo sistemas kaip: atskirtos / daugiaatskirtos sistemos, aušintuvai ir ventiliatorių sistemos, centrinio oro kondicionavimo sistemos, daugiazonės VRF / VRV oro kondicionavimo sistemos ir kt. Ventiliatoriaus greitis valdomas trijų relių išvestimis. Dar dvi relių išvestys valdo aušinimo ir šildymo vožtuvus. „HE–FT01“ turi dvi nepriklausomas relių kanalų įvestis, leidžiančias valdyti skirtingus energijos šaltinius turinčius ventiliatorius ir vožtuvus arba naudoti relės išvestis kaip sausuosius kontaktus. Kiekviena relė gali atlaikyti 5 A apkrovą.

Daugybiniai įmontuoti jutikliai

„HE–FT01“ turi LCD ekraną, šešis labai jautrius talpinės varžos valdymo mygtukus ir vidinį temperatūros jutiklį su kompensacine programine įranga tiksliam temperatūros matavimui ir valdymui. Termostate taip pat yra įmontuoti drėgmės ir apšvietimo jutikliai. Patogiame naudotojui ekrane galite peržiūrėti visų jutiklių pateikiamą informaciją.

Neprisiliesdami stebėkite visą svarbią informaciją

Ekrane rodoma: aplinkos oro temperatūra, naudotojo nustatytas taškas, drėgmės lygis, dabartinis veikimo režimas, klimato režimas, ventiliatoriaus greitis, laikas, savaitės diena ir „Z-Wave“ tinklo būklė. Ekrano ryškumas savaime prisitaiko prie aplinkos apšvietimo sąlygų, kad lengviau būtų perskaityti rodmenis.

Konfigūruojamas

Rankiniu būdu arba naudodami „Z-Wave“ valdiklį / tinklų sąsają galite pasirinkti individualius nustatymus turintį vieną iš keturių veikimo režimų (COM, TIME, ECO, OFF). „HE–FT01“ veikia keturiais klimato režimais: Šildymas ir aušinimas, tik šildymas, tik aušinimas arba vėdinimas. Termostatas taip pat turi šešis ventiliatoriaus greičio valdymo režimus: lėtas, vidutinis, greitas, automatinis vidutinis, automatinis greitas ir išjungtas.

Žinokite kiek energijos suvartojate

„HE–FT01“ įmontuota energijos suvartojimo sistema stebi kiek energijos suvartojote konkrečią dieną, savaitę ar mėnesį. Tiesiog nurodykite kiekvieno relės kanalo apkrovos suvartojimą vatais ir termostato loginis valdiklis apskaičiuos bendrą suvartojimą nuo tada, kai išvestis buvo įjungta.

Pagal naujausią „Z-Wave“ platformą

HE–FT01 integruoja „Z-Wave v2 700“ platformos modulį, leidžiantį įrenginį naudoti kartu su „Z-Wave“ namų automatinėmis sistemomis. Termostatas palaiko „Z-Wave“ S0 ir S2 apsaugos protokolus, IšmaniojoPaleidimo (angl. SmartStart) technologiją ir jį galima prijungti („susieti“) su kitais „Z-Wave“ prietaisais, pavyzdžiui, relėmis, perjungikliais ir kt.

Susijusios prekės
„HELTUN HE–HT01“ pažangus programuojamas termostatas yra elegantiškai sukurtas ir „neįtikėtinai išma..
€16999
298
Neseniai žiūrėtos Visos prekės
„HELTUN HE–FT01“ pažangus programuojamas termostatas yra elegantiškai sukurtas ir „neįtikėtinai..
€16999
Rašyk
Skambink