Aqara išmanusis būvio jutiklis FP2

NaujienaPopuliari
Akcija -16%

Prekės kodas: FP2

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Vienas iš išmaniausių ir patikimiausių būvio jutiklių rinkoje

€7500 €8900 su PVM
Sutaupote - €1400
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Gamintojas: AQARA

Zonos padėties nustatymas suteikia didelių pranašumų prieš tradicinius PIR jutiklius, nes stebi patalpas iki 40 ㎡ ir padalija jas į iki 30 zonų. Jis tinka praktiškai visiems gyvenimo atvejams, atsižvelgiant į faktinį buvimą kiekvienoje iš tokių zonų. Be to, naudojant tik dvi sąlygas „buvimas“ ir „nebuvimas“, automatikos konfigūracija bus paprastesnė nei bet kada anksčiau.

Be to, FP2 palaiko iki 5 žmonių vienu metu aptikimą, todėl jis ypač naudingas namų ūkiams, kuriuose gyvena keli žmonės. Jis gali būti naudojamas namų automatizavimo ir saugumo tikslais, taip pat energijos valdymui, pavyzdžiui, šildymo ir vėsinimo sistemoms, pagrįstoms faktiniu kambario buvimu. Naudodami FP2 galite mėgautis išmanesne ir įtikinančia namų aplinka, pritaikyta kiekvieno poreikiams.

Naudajama milimetrinių bangų radaro technologija, dėl ko FP2 užtikrina tikslų buvimo aptikimą nesukeldamas klaidingų rezultatų, net ir menkiausiems judesiams. Be to, jis nereikalauja kameros stebėjimo sistemos, kas užtikrina maksimalų vartotojų privatumą.

FP2 sistemoje rodomas kaip keli jutikliai „HomeKit“ (ir „Home Assistant“)*, „Amazon Alexa“, „Google Home“ ir „Alice“. Jutiklį galite lengvai integruoti nereikalaujant „Aqara“ HUB'o, o tai yra geras sprendimas išmaniųjų namų entuziastams išplėsti savo išmaniųjų namų sąranką.

Galite pritvirtinti FP2 ant lubų ir suaktyvinti kritimo aptikimo režimą. FP2 aptiks ir per programėlę įspės jus, kai tik kas nors nukris, o tai sumažins sužalojimo riziką, kad jūsų šeima būtų sveikesnė.

„mmWave“ radaro technologija yra ateitis išmaniųjų namų srityje! Jums nereikės kelių jutiklių, kad aptiktumėte skirtingas kambario sritis, ir kruopštaus kiekvieno jutiklio konfigūravimo bei ilgalaikio valdymo. Su FP2 gausite kelis infraraudonųjų spindulių (PIR) jutiklius ir net vieną papildomą šviesos jutiklį.

„Wi-Fi“ nereiškia, kad esate priklausomas nuo debesies. FP2 gali lengvai atlikti automatizavimą vietoje, užtikrinant nepertraukiamą veikimą net ir be interneto ryšio.

Vietinė automatika pasiekiama tik su kitais Aqara arba Apple Home suderinamais įrenginiais

Dėl IP įvertinimo jutiklį taip pat galima montuoti drėgnoje aplinkoje, pavyzdžiui, vonios kambaryje ir net lauke po stogu.*

* Norint naudoti jutiklį drėgnoje aplinkoje, maitinimo adapteris (USB-A) ir sieninis lizdas turi būti atsparūs vandeniui.

Be to, integruotas šviesos jutiklis , kuris taip pat yra veikiamas trečiųjų šalių ekosistemų, leidžia atlikti lankstesnę ir malonesnę apšvietimo automatiką, taip pat pažangią namų automatiką, pagrįstą apšvietimo lygiais.

Su savo pažangia aparatūra FP2 gali palaikyti daug pažangesnių funkcijų, tokių kaip miego stebėjimas, žmonių skaičiavimas, pozos aptikimas (gulint, sėdint, stovint, vaikščiojant) ir patobulintam funkcionalumui užtikrinti.

Model

PS-S02D/PS-S02E

Wireless Protocols

Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2.4 GHz, Bluetooth 4.2

Wi-Fi Operation Frequency

2412-2472 MHz

Wi-Fi Maximum Output Power

≤ 20 dBm

Bluetooth Operation Frequency

2402-2480 MHz

Bluetooth Maximum Output Power

≤ 13 dBm

Radar Operation Frequency

60-64 GHz

Radar Maximum Output Power

≤ 20 dBm (Only applicable to the EU region)

Dimensions

64 × 64 × 29.5 mm (2.52 × 2.52 × 1.16 in.)

Operating Temperature

-10°C ~ 40°C (14°F ~ 104°F)

Operating Humidity

0 ~ 95% RH, no condensation

Protection Rating

IPX5

Ports

USB-C

Input Power

5V==1A

What's in the Box

PS-S02D: Presence Sensor FP2 × 1, User Manual × 1, USB-C to USB-A Cable × 1, Metal Plate × 2, Sticker ×2, Screw Kit × 1 PS-S02E: Presence Sensor FP2 × 1, User Manual × 1, USB-C to USB-A Cable × 1, Metal Plate × 1, Sticker ×1, Screw Kit

 

Neseniai žiūrėtos Visos prekės
Vienas iš išmaniausių ir patikimiausių būvio jutiklių rinkoje ..
€7500€8900
Rašyk
Skambink